İğnesiz Mezoterapi cihazı nedir?
Ultrason iyontoforez ve mezo elektroporasyon gibi cilt altı dokulara kadar etkili olan cilt bakımı ve tedavi amacıyla kullanılan bir cihazdır.

İğnesiz Mezoterapi cihazı nasıl çalışır?
Bu cihaz sayesinde kişinin cilt ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmış kozmetik ampuller, serumlar iğne kullanılmadan cilt altına ulaştırılır.

Cihazın kullanım alanları
● Yaşlanmaya karşı (anti aging)
● Cilt lekeleri
● Bölgesel zayıflama (lipoliz)
● Selülit
● Saç mezoterapisi

Cilt altı dokulara ve hücre içerisine vitamin botoks, dolgu, hyalarunik asit ve benzerlerinin etmek için en kolay yöntem Şüphesiz iğnesiz mikroenjeksiyon yöntemi olan iğnesiz  mezoterapidir.

Bu yöntem ile elektronik penetrasyon sistemi kullanılarak serum ve benzeri ürünler doğrudan hücre içerisine nüfuz eder emilim en yüksek seviyededir.

Iğnesiz Mezoterapi son derece güvenli bir tedavi olarak kabul edilir. Mezoterapi botulinum toksin veya alternatif botoks uygulamalarında ve dermal dolgu maddeleri (Hyalorunik asit veya collagen ve vitamin uygulamaları) için harika bir yöntemdir.

İğnesiz Mezo Terapi Cihazı hakkında ayrıntılı bilgi ve satış desteği almak için bu numaraları araya bilirsiniz: 0532 505 16 92 – 0322 457 66 57

İğensiz Mezoterapi Cihazı