KARBONDİOKSİT CO2 FRAKSİYONEL LAZER

Yüz ve boyun kırışıklıklarını düzeltme ameliyatsız yüz gerdirme ameliyatsız yüz gençleştirme, akne izlerini düzeltme, cilt lekelerini, yara ve ameliyat izlerini, cilt çatlaklarını tedavi etmekte son yıllarda başarı ile kullanılan bir lazer sistemidir.
CO2 karbondioksit lazer10650 nm dalga boyu ile benzer amaçlar için kullanılan ve 1540 nm dalga boylu Erbium Glass lazer ve 2940 nm dalga boylu Erbium yag lazere göre çok daha deri n dokulara uygulama yapabilmektedir. Bu sayede cildimizdeki kırışıklık, çatlak, leke, yara ve ameliyat izi gibi pek çok sorunu çözebilme imkanına kavuşmaktayız.

Klasik CO2 lzerlerde fraksiyonel fonksiyonu olmadığı için cildin tamamına lazer ışını veriliyor,bu nedenle ciltte uzun süren iyileşme dönemi yaşanıyordu. Böylesine uzun bir iyileşme süreci tedaviyi kısıtlayan bir faktördü. Lazerlere son yıllarda eklenen fraksiyonel fonksiyon sayesinde tedavi çok daha konforlu ve başarılı hale getirilmiştir. Iyileşme süresi çok kısalmıştır.

Karbondioksit (CO2) lazerin fraksiyonel fonksiyonu süzgeç gibi düşünülebilir. dokuların bir kısmını ışın gönderirken, komşu dokulara ışın gönderilmemektedir. Bu sayede CO2 fraksiyonel lazer ışınları buharlaştırma dokuların hemen bitişiğindeki sağlam dokular tarafından kısa sürede iyileşmesi sağlanmakta, bu sayede iyileşme süresi daha kısa, kabuklanma çok daha az olmaktadır. Yine bu sayede ciltteki lekeler de daha başarılı bir şekilde tedavi edilmektedir.

Fraksiyonel lazer Cihazı hakkında ayrıntılı bilgi ve satış desteği almak için bu numaraları araya bilirsiniz: 0532 505 16 92 - 0322 457 66 57

Fraksiyonel lazer